Żebrowscy rozśmieszyli wszystkich! Nagrali zabawny filmik, który szybko rozpowszechnił się w sieci
Aleksandra i Michał Żebrowscy postanowiły trochę rozweselić ludzi.

Aleksandra i Michał Żebrowskie mają wielką rożnicę w wieku. Niemniej udało im się zbudować wielką rodzinę. Całkiem niedawna para powitała trzecie dziecko -synka Feliksa. Obecnie Ola często zamieszcza zdjęcia z maluchiem, przy tym pokazując jak wygląda jej codzienność.
Wisisz mi frytki @zebrowski.michal -napisała Aleksandra.
Małgorzata Tomaszewska nie cieszy się z nadchodzących Świąt. Jest w żałobie
Pod zamieszczonym nagraniem oczywiście nie zabrakło komentarzy od fanów: