Lubisz domowe smakołyki, ale nie lubisz spędzać zbyt wiele czasu w kuchni? Z pomocą przychodzą ciasta bez pieczenia. To idealny sposób na przygotowanie smacznych domowych ciast.
Będziesz bardzo zaskoczona, jak z kilku składników można przyrządzić taki pyszny deser dla rodziny lub przyjaciół.
Składniki:
SKŁADNIKI NA CIASTO:
1 duże opakowanie herbatników kakaowych
600 ml śmietanki kremówki 30%
250 g serka mascarpone
3 łyżki cukru pudru
2 łyżeczki żelatyny*
1/4 szklanki gorącej wody
1 opakowanie rurek np. z kakaowym nadzieniem
SKŁADNIKI NA POLEWĘ:
100 ml śmietanki kremówki 30% lub 18%
80 g gorzkiej czekolady
Wykonanie:
Formę o wym. 24×24 cm wykładamy papierem do pieczenia. Na dnie układamy herbatniki jeden obok drugiego.
Żelatynę rozpuszczamy w gorącej wodzie i zostawiamy do wystudzenia.
Kremówkę oraz serek prosto z lodówki miksujemy razem do uzyskania gęstego kremu.
Następnie dodajemy przesiany cukier puder oraz wlewamy powoli żelatynę cały czas miksując. Wykładamy na ciasto połowę kremu. Układamy rurki jedna obok drugiej i przykrywamy pozostałą częścią ciasta. Układamy herbatniki i wkładamy na kilka godzin do lodówki.
Kremówkę podgrzewamy dosyć mocno.
Dodajemy kawałki czekolady i dokładnie mieszamy.
Polewamy wierzch ciasta i zostawiamy do stężenia na około 15 min.
Gotowe! Smacznego :)
Dziękujemy, że przeczytałaś nasz artykuł do końca.